Nasza oferta

Nasza oferta

Ekrany LED

Zwiększ atrakcyjność swoich eventów, targów, koncertów, wydarzeń kulturalno – sportowych oraz innych imprez przy użyciu, oferowanych przez nas wysokiej jakości ekranów LED. Zadzwoń już dziś a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej wielkości ekranu, przystosowanej do potrzeb Twojego eventu!

Ekrany LED
Mobilne ekrany LED

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości i zalety Reklamy mobilnej, skorzystaj z naszej oferty mobilnych ekranów LED. Mobilność naszych ekranów oraz ich niezależne źródło zasilania umożliwia nam świadczenie usług wszędzie tam gdzie konieczny jest szybki montaż lub też szybka zmiana miejsca.

Mobilne ekrany LED
Monitory bezszwowe

Wzmocnij swoją oprawę audio-wizualną budując razem z nami, niemalże w dowolnych konfiguracjach, ściany wizyjne zbudowane w oparciu o monitory bezszwowe. Zapewniamy doskonałą jakość obrazu w pomieszczeniach o jasnej ekspozycji. Sprawdź nas już dziś)

Monitory bezszwowe
Wynajem monitorów bezszwowych
MobilSTUDIO

Zajmujemy się produkcją filmową. Jest to nasz zawód oraz pasja. Łącząc jedno i drugie tworzymy profesjonalny obraz, bogaty w kreatywne ujęcia i wysokiej jakości dźwięk.

MobilSTUDIO
MobilSTUDIO
MobilEVENT

MobilEVENT to pasja, emocje, niezapomniane wrażenia, opanowanie na każdym kroku, zrozumienie potrzeb klienta. To również dział, który stworzyliśmy na fundamentach Naszej ciężkiej pracy i zaufania Naszych klientów. Kompleksowo organizujemy eventy.

MobilEVENT
MobilEVENT

Projekt i realizacja fluid - agencja interaktywna